CO DĚLÁME?

Taneční a tančírny

Od založení Babylonu jsme partnery nejlepší a největší taneční školy v Brně, která již více jak 50 let pořádá tradiční taneční kurzy pro středoškoláky, vysokoškoláky, i dospělé. Za 10 let spolupráce jsme se dostali na 1. místo v žebříčku nejlepších tanečních v ČR.

A aby kurzy společenského tancování měly vyšší smysl, Babylon je jediným brněnským pravidelným pořadatelem tančíren a tanečních večerů, jejichž náplní je společenský tanec. Tyto večery mají nezaměnitelnou a přátelskou atmosféru.

Plesy

Univerzitní plesy (fakulty Masarykovy univerzity, Mendlovy univerzity, či VUT), Gymnazijní plesy (Španělské gmn., Elgartova, Vídeňská, GML, Sportovní gmn atd), Ples Chemiků, Ples Rádia Petrov, PLes SZŠ Jaselská, Hasičský Ples, Sport Gala Ples, Swingový ples, Magický ples, Slovácký ples, či Queerball – to je výčet plesů, které se u nás pravidelně konají. Na plesy jsme schopni zajistit vše od kapely, přes fotokoutek, fotoreport, videozáznam, security, hostesky, DJe, zábavný program a vystoupení až po catering. Každý ples u nás je zážitková společenská událost.

Firemní akce

Plánujete firemní akci a chcete zažít skutečnou zábavu? Tak jste na správném místě. Prvorepublikové prostory Babylonu jsou velmi variabilní a hostíme tak firemní akce s kapacitou 300 – 700 osob. Akce jsme schopni dělat i na klíč, případně jsme vám schopni pomoci s organizací a zařizováním, aby byla vaše akce dle vašich představ.

Plánujete ples či firemní akci?

Rádi pro Vás zajistíme ples či akci od A až po Z. Nápomocni můžeme být například s organizací, výběrem kapely, DJ, fotoreportu, doprovodným programem, cateringem a dalších služeb. Naším cílem je váš historicky nejzábavnější večer plný dobrého jídla, hudby, zábavy a jedinečné atmosféry, kterou dokážeme na akcích vykouzlit.

Chcete vidět víc?

Na našem Facebooku naleznete spoustu fotek z Babylon eventů. I takto můžeme vypadat Vaše akce u nás.